Referenční list projektová činnost 2

 

REFERENCE PROJEKTOVÁ ČINNOST

Zpět na stránku projektová činnost.

d1Rekonstrukce a nástavba bytového domu, Kutná Hora

Stávající objekt s obdélným půdorysem o rozměrech 27,64 x 14,10 m byl postaven v sedmdesátých letech minulého století. Objekt byl dvoupodlažní, nepodsklepený, provedený ze systému DP-68. Nový objekt bude sloužit jako bytový dům s 20 bytovými jednotkami o dispozičním řešení 2+kk a 3+kk a dvěma nebytovými jednotkami. Vstup do objektu bude bezbariérový (u vstupního schodiště bude provedena rampa). Ze vstupní haly, kde budou umístěny poštovní schránky, je vstup do prostoru schodiště, kde je umístěna kočárkárna a úklidová komora. Na každém podlaží je umístěno 5 bytů (1 – 2 NP), resp. 6 bytů (3NP) a 4 byty (4NP). Byty umístěné v 1NP směrem na severozápad budou mít vlastní předzahrádky, byty ve 3NP budou s balkony a byty ve 4NP s terasami.

d2

Stavební úpravy bytu, Praha

Řešená bytová jednotka je dispozičně řešena jako 1+1. Z předsíně je přístupná koupelna, samostatné WC, obývací pokoj a samostatná kuchyň, ze které je přístupný balkon. Při rekonstrukci dojde k částečné změně dispozičního řešení bytu. Stávající obývací pokoj bude rozdělen sádrokartonovou příčkou a vznikne samostatná ložnice a kuchyňský kout. V prostoru stávající kuchyně vznikne nově obývací pokoj, který bude s kuchyňským koutem propojen po vybourání otvoru ve stávající příčce. Současně dojde ke zvětšení koupelny do prostoru stávajícího vstupu do stávající kuchyně. Při stavebních úpravách nedojde k zásahům do nosných konstrukcí objektu.        

d3d4Novostavba RD Bratčice (Čáslav)

Navrhovaný dům má obdélný půdorys o celkových rozměrech 11,80 x 7,80 m (rozměry k nosné konstrukci jsou 11,50 x 7,50 m). Rodinný dům je patrový se sedlovou střechou o sklonu 30°, nepodsklepený a obsahuje jednu bytovou jednotku dispozičně řešenou jako 6+kk.

d5d6


Vstup do domu, který je krytý zastřešením parkovacího stání, je umístěný v jihovýchodním rohu. Z prostoru zádveří je přístupná hlavní hala domu se schodištěm, šatna, chodba (z chodby je přístupné samostatné WC, menší koupelna a technická místnost) a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Přes jednoramenné schodiště je přístup do 2NP, kde jsou umístěny tři ložnice, pracovna a koupelna. Z kuchyně a obývacího pokoje je přístup na venkovní částečně krytou terasu a zahradu.

Novostavba RD Hloubětín (Praha)

Navrhovaný dům má obdélný půdorys o rozměrech 12,50 x 6,514 m s delšími stranami na severovýchod a jihozápad.

Rodinný dům je patrový s pultovou střechou, částečně podsklepený a obsahuje jednu bytovou jednotku dispozičně řešenou jako 5+kk. Vstup do domu je z jihozápadu, vjezd na pozemek (a do garáže) je ze severozápadu. V 1PP bude umístěna garáž a sklad. V 1NP bude pokoj pro hosty, koupelna a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Ve 2NP budou umístěny tři ložnice a koupelna.

Spodní stavba (1PP) bude provedena jako zděná z tvarovek ztraceného bednění tl. 300 mm. Horní stavba bude provedena jako dřevostavba.
d7d8


d9

Novostavby montovaných dřevostaveb (celá ČR)

Navrhované domy mají obdélný půdorys, půdorys do tvaru písmen T nebo L. Základní šířka domů jsou 4 m, délky základních modulů jsou 6, 8, 11 a 12 m. Mobilní dřevostavba je přízemní se sedlovou střechou o sklonu 20°, nepodsklepená a obsahuje jednu bytovou jednotku dispozičně řešenou od 1+kk po 4+kk. Obvodový plášť je tvořen horizontálním obkladem palubkami nebo obkladem z desek Cetris Basic. Okna jsou plastová s izolačním zasklením, barva bílá. Střešní krytina je tvořena z lehkých materiálů (plech, plastové šindele nebo bitumenové šindele). Klempířské výrobky jsou provedené z pozinkované oceli, truhlářské prvky z hoblovaných dřevěných profilů opatřených ochranným bezbarvým lakem.


Další projekty

d1a

RD Opava

d1b

RD Třebešice

d1c

RD Brno